Znajdź placówkę
Masz pytania?

*koszt połączenia to 35gr z VAT dzwoniąc z tel. stacjonarnego lub wg. stawki operatora dzwoniąc z tel. komórkowego

(więcej)

Firma windykacyjna Gredan Karczma Tatrzańska Internetowa Giełda Długów Recupero
Wypełnij wniosek online

Otwieramy placówkę w Rudzie Śląskiej

Znasz historię Joanny Gryzik, nazywanej rudzkim kopciuszkiem? Jeżeli nie, możesz zapoznać się z tą ciekawostką odwiedzając Rudę Śląską.  Jest to opowieść o córce służących, która została dziedziczką majątku Karola Goduli – nazywanego na Górnym Śląsku królem cynku. Może zainspiruje Cię to do zapoznania się z ciekawą przeszłością tego miasta. Odkrywając historyczne zakamarki, możesz zajrzeć do naszej placówki. W dniach 17-18 października uroczyście świętować będziemy otwarcie!

Zapraszamy wszystkich mieszkańców Górnego Śląska i nie tylko do odwiedzin. Teraz możesz znaleźć  nas w centrum miasta, przy ulicy Niedurnego 38. Nasi konsultanci finansowi będą czekać na Wasze pytania. Nie pozostajemy obojętni wobec oczekiwań i potrzeb naszych klientów. Dlatego w tym dniu będziecie mogli zasięgnąć opinii naszych konsultantów.

Jeżeli planujesz weekendowy wyjazd za miasto i brakuje ci potrzebnej gotówki, pamiętaj że istnieje proste rozwiązanie. Chwilówki na dowód. Decyzja w piętnaście minut. A ty możesz cieszyć się wypoczynkiem. Pożyczki przez internet to nasza propozycja dla zapalonych internautów, którzy cenią sobie szybkość i wygodę. Przekonaj się, jak bez zbędnych formalności możesz złożyć wniosek.

Przyjdź do naszej placówki. Zapraszamy!

Zapraszamy do GALERII zdjęć.